Tag: vetedigjet

E rëndë në Ballsh, tenton të djegë me benzinë komshien, por...

Mos ia bëj të keqen të tjerëve se përfundon keq vetë. Kjo shprehje i shkon për shtat ngjarjes së fundit të ndodhur në  Ballsh,...

TRAGJIKE/ 45 vjeçari i ve flakën vetes,humb jetën

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Vlorë, ku një 45-vjeçar ka djegur veten brenda në banesë. Sipas policisë mësohet se shtetasi me inicialet...

Qeveria nuk i siguroi as pension, as kemp, ja pse i...

Pas ngjarjes së rëndë në Berat ku një burrë i vuri flakën vetes për shkak të varfërisë dhe dëshpërimit të madh ka reaguar ish...

Durrës, 28-vjeçari i vë flakën vetes

Sot  rreth orës 16:00, në lagjen Nr. 1, Durrës, është vetëdjegur shtetasi R. P., 28 vjeç, banues  në Durrës, i cili ndodhet në Spitalin...

Lezhë, burri lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes

Një person ka tentuar të vetëflijohet duke u djegur me benzinë, një ditë më parë në Shëngjin. Zyrtarisht, policia njofton se 46-vjeçari G. S., banues...

Berat, tenton të vetëdigjet, e shpëton burri por të dy përfundojnë...

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Beratit. Një grua ka tentuar ti japë fund jetës duke u...

Tiranë ngjarje e rëndë një person tenton të vetëdigjet para bashkisë

Një ngjarje e rëndë është shmangur sot në kryeqytet. Një person ka tentuar ti japë fund jetës duke u vetëdjegur. Siç bëhet e ditur,...

Pronari nuk i dha rrogën, punonjësi tenton vetëflijimin në Tiranë

Një ngjarje e rëndë që arrin në kufijtë e vetëflijimit ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Një person ka tentuar t’i japë fund...

Burri djeg veten e fëmijët, si hakmarrje ndaj bashkëshortes

Një tragjedi e pazakontë ka ndodhur paraditen e të premtes në Athinë. Një 45 vjeçar i ka vënë zjarrin apartamentit, duke humbur jetën vetë...