Ballsh, fëmija bie nga tarraca e katit të dytë

Ndaje
Ballshi

Një fëmijë ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme.

Siç mësohet një 8-vjeçar ka rënë nga tarraca e katit të 2-të në shtëpinë e tij.

Ngjarja ndodhi këtë të mërkurë, rreth orës 15:00, në fshatin Bejar në Mallakastër.

Fillimisht, 8-vjeçari me iniciale G. N., u çua në Spitalin Rajonal Fier, por mësohet se do të dërgohet në Tiranë për mjekim më të specializuar sipas njoftimit të policisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje