EMRI/ Shkodër, prangoset noterja, akuzohet për falsifikim

E akuzuar nga organet e hetimit për falsifikim, një notere e qytetit të Shkodrës është vënë në pranga mesditën e sotme.  Nga informacionet e para mësohet se noterja e prangosur është Majlinda Dibra.

Ajo akuzohet për shpërdorim detyre e falsifikim.

Ndërkohë policia ka bërë të ditur se në orët në vazhdim pritet të ketë detaje lidhur me këtë operacion.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje