FOTO GALERI/ Tiranë, Erion Veliajt i rrëshqet trotuari i “Rilindjes urbane”

Shirat e fundit kanë sjellë problemet në rrugë të ndryshme në Tiranë, ku ka rrëshqitur një pjesë e tokës.

Nga këto foto, shihet se është shembur i gjithë trotuari.

Fotot janë shkrepur në rrugën  Muhamet Deliu, rruga që të çon në malin e Dajtit.

Mësohet se toka është carë në dy vende dhe ka sjellë shembjen e një pjese të madhe të trotuarit.

Ky aks rruge u përurua, më pak se dy vjet më parë, në maj të vitit 2016, nga vetë kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje