Tag: trotuar

Një i ri sirian gjendet i pajetë në trotuar, në rroba...

Një i ri sirian është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në Durrës. Trupi i viktimës është gjetur rreth orës 06:30, në lagjen nr.1,Durrës,...

Aksident i rëndë në Tiranë, “Benzi” hipën mbi trafikndarëse dhe shkul...

Një aksident, fatmirësisht pa pasoja në njerëz, ka ndodhur pasditen e së dielës në Tiranë. Siç shikohet edhe në pamjet e siguruara nga “tvklan.al”, një...

FOTO GALERI/ Tiranë, Erion Veliajt i rrëshqet trotuari i “Rilindjes urbane”

Shirat e fundit kanë sjellë problemet në rrugë të ndryshme në Tiranë, ku ka rrëshqitur një pjesë e tokës. Nga këto foto, shihet se është...

FOTO LAJM/ Vangjush Dako është cub, parkon makinën në trotuar dhe...

Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako duket se është i pari që shkel rregullat e qarkullimit në qytetin e tij, duke parkuar mjetin...

FOTO/ Pasi i dogjën makinën, Flori nuk rrezikon më, ja cili...

Më 16 dhjetor të vitit të kaluar, një lajm i orëve të vona bëri jo pak bujë. Në garazhin e një ndërtese disa katëshe...