FOTO GALERI/ Dajt, 4 ditë të bllokuar nga bora, 6 orë operacion për të shpëtuar 4 punonjësit

0Shares
0

Pas një operacioni që zgjati gati 6 orë, 10 efektivë të Komandës Mbështetëse arritën të evakuojnë 4 punonjës të Radiotelevizionit dhe Agjencisë së Sistemeve të Ndërlidhjes dhe Informacionit.

Ata prej 4 ditësh kishin mbetur të bllokuar në malin e Dajtit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje