MOTI/ Parashikimi, sot temperaturat në rritje

Ndaje

Moti sot (e premte) do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta përgjatë Ultësirës Perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi deri në 7 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,1 deri në 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të pësojnë rritje graduale me të dyja ekstremet.

Temperaturat minimale dhe maksimale

Zonat malore -4/8 °C

Zonat e ulëta 0/15 °C

Zonat bregdetare 6/16 °C

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje