Korçë, bie nga ballkoni 88-vjeçari dhe humbet jetën

Ndaje

Dje, në lagjen nr. 14 në Korçë, ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i pallatit ku banonte shtetasi  S. K., 88 vjeç.

Ai është transportuar në Spitalin e Korçës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore, ku më pas ka ndërruar jetë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Korçë për “Ngjarje aksidentale”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje