VIDEO & FOTO/ Qeverisë “i rrëshqet” edhe investimi 9 milionë eurosh në rrugën e Pogradecit

foto ilustruese

Masivë të mëdhenj gurësh kanë rënë në rrugën në rikonstruksion në hyrje të Pogradecit.

Rrëshqitja ka ndodhur përgjatë 1 kilometër rrugë, në përbërje të së cilës është tuneli panoramik dhe investimi arrin në 9 milionë euro.

Gurët kanë rrezikuar seriozisht jetën e drejtuesve të mjeteve.

Kronika e TV SOT 7

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje