DENONCIMI: Drejtorin e dënuar për prostitucion e të shkarkuar nga burgu i Fierit, ministrja e emëron në Peqin, lidhje me djalin e Ruçit

Ndaje

Drejtori i ri i burgut të Peqinit, i cili më parë ishte shkarkuar nga e njëjta detyrë në Fier dhe shefi i policisë në këtë burg janë personazhet për të cilat bën fjalë denoncimi i sapo publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha. Sipas denoncimit drejtori i ri rezulton të jetë dënuar në Itali, ndërsa theksohet se kjo dyshe ka një lidhje të fortë me djalin e kreut të Kuvendit, Gramoz Ruçi.

Postimi i ish-kryeministrit Sali Berisha: Ne narko-shtetin e Norieges trafikanti behet drejtor burgu! Lexoni mesazhin e qytetareve dixhital! sb

“Doktor nje informacion tjeter. ne burgun e peqinit shefi i policis besnik kaptelli i denuar ne itali me 5 vjet burg per prostitucion nga gjykata e torinos te cilat i beri ne pistoja, demaskoj keta legena te rilindies,”.  “Pershendetje. Pyete pak ate ministren e drejtesise e cila ka kthyer ne pune Arjan Hasanin Drejtor ne Burgun e Peqinit dhe Besnik Kaptellin Shef Policie te dy te shkarkuar per shperdorim detyre nga Ministri Manjani Kur ishin ne Fier dhe te dy kan rifilluar ne Peqin. Dhe Sa e kane taksen qe shkon ua mer Ledio djali i Gramoz Rucit i Cili pervec takses furnizon makinen me karburant. Anonim te Lutem doktor”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje