Tag: Denoncimi i Sali Berishes

“Kërcënohet me jetë protestuesi dhe dy fëmijët e tij”, Berisha paralajmëron...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh në FB ku denoncon se një qytetar që ishte pjesë e protestës së opozitës së bashku me...

DENONCIMI/ Drejtori i Hipotekës nuk i paguan 2 vite sigurime se...

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar në profilin e tij në facebook, denoncimin e ardhur nga një qytetar i cili pretendon se Zyra e Hipotekës...

Denoncimi i Berishës: Në Vlorë gomerët janë kthyer në transportuesit e...

Ish kryeministri Slai Berisha ka bërë një denoncim këtë të dielë mbrëma, duke postuar në rrjetin social një foto të disa gomerëve që po...

DENONCIMI: Drejtorin e dënuar për prostitucion e të shkarkuar nga burgu...

Drejtori i ri i burgut të Peqinit, i cili më parë ishte shkarkuar nga e njëjta detyrë në Fier dhe shefi i policisë në...