Denoncimi i Berishës: Në Vlorë gomerët janë kthyer në transportuesit e drogës

Ndaje

Ish kryeministri Slai Berisha ka bërë një denoncim këtë të dielë mbrëma, duke postuar në rrjetin social një foto të disa gomerëve që po transportojnë lëndë narkotike të tipit kanabis.

Sipas Berishës, i cili i referohet “qytetarit dixhital”, pamjet vijnë nga Zvërneci i Vlorës.

STATUSI I BERISHES:

Gjithcka per transportin e mallit! Me mushka çajme rrethimin!

Qytetari dixhital denoncon:

Lexoni mesazhin shikoni foton e tij. sb

Live nga zverneci vlores edhe pakot me emra qe do ti marin ne bari tore cane Sander leshuku qe policin e vlores e ka bastarduar

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje