“Kërcënohet me jetë protestuesi dhe dy fëmijët e tij”, Berisha paralajmëron Ramën

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh në FB ku denoncon se një qytetar që ishte pjesë e protestës së opozitës së bashku me dy vajzat e tij është kërcënuar për shkak të pjesëmarrjes.

Berisha thotë se një person i ka shkuar atij në banesë duke e kërcënuar me fjalët “shifemi në Bizë të Martaneshit”.

I ashpër është reagimi i Berishës, që thotë se po iu prek edhe një fije floku protestuesit apo fëmijëve të tij, “një shpagim i tmerrshëm do të bjerë personalisht mbi ty (Edi Ramën)”.

Postimi i plotë i Berishës:

Narkoterroristë të Edvin Urrejtesit kërcënojnë me zhdukje në Bizë të Martaneshit të protestuesit guximtar ne foto dhe femijeve te tij. Edvin turp o kriminel, burracak qe kercenon me horrat e tu kryengritesit paqesor. Perndryshe po te paralajmeroj se guxon dhe nje qime floku po i preke atij apo femijeve te tij, nje shpagim i tmerrshem do te bjere personalisht mbi ty! sb

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje