Rama ironi me deputetin e PS: Rrugët janë si kostumi, mëngët priten për Braçen dhe trupi për mua

Edhe në fjalën e mbajtur para dibranëve sot, Edi Rama nuk ka hequr dorë nga ironitë dhe krahasimet për të ulur vlerën e projekteve të infrastrukturës, që ka realizuar qeveria e mëparshme. Këtë herë ai ka ironizuar duke përdorur gjatësinë e deputetit socialist Erion Braçen si subjekt. “E di si janë rrugët tek ne?! Si ai kostumi, ku mëngët priten si për Braçen dhe trupi si për mua. A vishet ai kostum?!”, tha Rama.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje