FOTO/ Klea Huta provokon, pamje nga shtrati

Kle Huta e ka nisur këtë të mërkurë duke provokuar fansat e saj. Ajo u ka servirur pamje nga shtrati. Ajo që bën më tepër përshtypje është se bukuroshja shfaqet tërësisht pa-make dhe më në formë se kurrë. Verën që shkoi Klea prezantoi “Maratonën e Këngës Popullore” në Tv Klan. 

Image

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje