Burrel-Klos, aksident automobilistik, raportohen të plagosur

Ndaje

Një aksident automobilistik raportohet se ka ndodhur para pak castesh. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Burrel-Klos. Sipas informacioneve të deritanishme tre persona kanë mbetur të plagosur.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje