Greqi, policia e ndalon për kontroll, shqiptari shtoi shpejtësinë, ja çfarë fshihte në makinë

Ndaje

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë Greke pasi ju gjetën 25 kg marihuana në makinë.
Makina u pikas nga policia greke mbrëmë ne darke ne km 3 te aksit Trikalla-Larisa.
Thirrjes për tu ndaluar për kontroll, drejtuesi shqiptar 27-vjecar, nuk iu bind, shtoi shpejtësinë por u arrit te ndalohej pas ndjekjes policore. Ne mjet u gjeten 2 çanta qe përmbanin 50 pako me 25 kg 23 gram marijuane, 12 tableta narkotike, 175 euro, 4 celulare.
Droga ishte marre ne kufirin e gjelbër nga shqiptari 27-vjec, i cili u arrestua.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje