EMRI/ Shkodër, plagoset një person në mes të qytetit

Ndaje

Një person është plagosur me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në qtetin e Shkodrës para pak castesh.
Është plagosur me armë zjarri shtetasi Fatmir Zyla, ndërkohë që është identifikuar autori dhe po punohet për kapjen tij.
Ngjarja ka ndodhur brenda ambienteve të një lokali, në unazën lindore të qytetit.
I plagosuri është dërguar menjëherë në spital dhe tashmë është jashtë rrezikut për jetën.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje