FOTO/ Ja si blihet vota në Gjirokastër

Ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisah ka denoncuar një tjetër rast për blerjen e votave. Këtë radhë në Gjirokastër.
Ai ka postuar një foto me mbishkrimin “Ne Gjirokaster ushqim per vote! Kjo eshte farsa elektorale e Norieges! Sb”.

Fotografia e Sali Berisha

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje