FOTO/ Kapelet e plazhit, modelet që duhet të keni patjetër gjatë pushimeve

0Shares
0

Kapelet janë një “must have” për verën, të cilat nuk mund t’i lini kurrsesi për në momentin e fundit. Jo vetëm në bregdet, ose për t’u mbrojtur nga dielli, por gjithashtu një aksesor për t’i dhënë një prekje elegante çdo look-u, kapelet  vijnë këtë sezon në ngjyra dhe prerje nga më të ndryshmet. Materialet vazhdojnë të jenë klasiket prej kashte, por nuk mungojnë detajet e qëndismave ose ornamentet prej dantelle. Fotogaleria e mëposhtme është një oazë mrekullie dhe stili, prandaj mos nguroni ta shfletoni./Living

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje