Qytetarja kërkon të dalë Rama në rrugë, ja si i përgjigjet Basha

Ndaje

Basha ka vizituar banorët e lagjes së njësisë nr.8, ku ka ecur rreth 4 km në këmbë.
Pas dy orësh ecje një qytetare që e ka takuar e ka pyetur se përse Rama nuk bën të njëjtën gjë, të dalë në rrugë si ai duke takuar njerëzit.
Përgjigjia e Bashës ka qenë se Kryeministri po i shmanget dhe debatit.
Qytetarja: Perse nuk del Rama si ti?
Basha: Rama i shmanget edhe debatit

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje