EURO 2016/ E dhimbshme, Ronaldo lë finalen i dëmtuar në gju

0Shares
0

Ajo që duhet të ishte ndeshja më e rëndësishme, është shndërruar në më të dhimbshmen për Ronaldon, lojtarin me aftësi të veçanta të Portugalisë. Në minutën e 24 të pjesës së parë, ai është detyruar të lërë finalen pa vazhduar për shkak të një dëmtimi të rëndë në gju. Ishin dy përplasje të një pas njëshme,a to që e bënë të pamundur qëndrimin në fushë të Ronaldos.
Lojtari që ka fituar gjithçka me realin, kishte sot mundësi të pretendonte edhe një trofe më shumë e Portugalinë…

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje