Alisa, bukuroshja serbe, tifoze e kombëtares shqiptare

Ndaje

Nesër kombëtarja shqiptare do të ketë nje serbe që do ta mbështesë atë. Ajo është Alisa Menkovic e dashura e Berat Gjimshitit.

Djaloshi me origjinë nga Presheva që luan edhe për “FC Zurich” ka bindur trajnerin De Beazi dhe është bërë lojtar kyç për mbrojtjen Kuq e Zi.

Në prag të ndeshjes që Shqipëria do të luajë të enjten kundër Serbisë, ai në faqen e tij ka shkruar: “Elbasan Arena” nuk ju zë të gjithëve. Nuk ka rëndësi nëse mbeteni jashtë ti apo tjetri, rëndësi ka ta fitojmë këtë ndeshje dhe t’ia krisim valles që nga Presheva e deri në Janinë”, raporton albinfo.ch.

alisa menkovic111

Ndryshe, siç tashmë është bërë publike Berati është në lidhje dashurie me bukuroshen Alisa Menkovic.

Ajo është serbe, por jeton në Cyrih. Si herëve të kaluara, Alisa edhe në këtë ndeshje do të mbështesë Beratin.

Në një fotografi të postuar së fundmi së bashku në “Instagram”, Alisa, përveç që ia shpreh dashurinë Beratit në gjuhën angleze, ajo i shkruan edhe shqip: “Të dua”!

kombetarja serbe dashnore

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje