Tag: sherr

Sherr mes burrit dhe gruas në Kamzë, parandalohet krimi, sekuestrohen armët

Fatmiresisht, eshte parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale brenda familjes. Policia njofton se ka bere te mundur parandalimin e nje konflikti mes një çifti. "Marrja...

Plas sherri mes krushqive, detaje nga përleshja masive në Dibër

Disa persona u përfshinë në një sherr masiv i cili perfundoi me të plagosur në spitalin e Dibres. Sipas informacioneve nga vendi i ngjajres, mësohet...

VIDEO/Goditen me karrige e tavolina, dy grupe të rinjsh përplasen në...

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në një lokal në qytetin e Gjilanit. Pamjet janë transmetuar dhe publikuar vetëm në rrjet. Një dëshmitar...

DETAJE/Sherri i madh për fëmijët në park, plas grushti mes emigrantëve...

Një sherr mes fëmijësh për radhën e lojës në një park në Itali ka përfshirë në debat të ashpër edhe prindërit emigrantë shqiptarë. Ngjarja në...

Sherr me thika në Tiranë, autori zbulohet nga kamerat e sigurisë

Është zbardhur ngjarja e ndodhur mbrëmjen e datës 6 gusht, në rrugën “Vaso Pasha”, ku si pasojë e përshkallëzimit të një konflikti, u plagos...

EMRAT/Kush janë të plagosurit në Elbasan, zënka në tavolinën e lokalit:...

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar në Elbasan, pranë Pallatit të Sportit. Referuar informacioneve paraprake dyshohet se kanë mbetur të plagosur 3 persona. Të...

Vrasje në mes të ditës, tronditet Durrësi

Një person ka mbetur i vrarë pas një konflikti të ndodhur pak pas mesditës në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 18 të...

VIDEO/Sherr masiv në Shëngjin, të rinjtë goditen me njëri-tjetrin, policia jep...

Nnjë sherr i madh ka ndodhur në plazhin e Shëngjinit mes një grupi të rinjsh. Sherri, siç shihet edhe në një video të shpërndarë...

Sherri fatal në Itali, thikë në gjoks 18-vjeçarit shqiptar

Mediat italiane kanë raportuar për një ngjarje të rëndë të ndodhur pasditen e djeshme në Udine të Italisë, në zonën e San Domenico, me...

Goditen policët që ndërhynë të shuajnë sherrin, prangosen 4 vlonjatët

Policia e Vlorës njofton se ka arrestuar 4 persona, ë cilët kanë kundërshtuar me dhunë policinë. Uniformat blu të qytetit bregdetar bëjnë me dije se...