Tre 17-vjeçarë plagosen me thikë në Kamëz

0Shares
0

Një ngjarje rëndë është shënuar në Kamëz.

Një sherr ka degjeneruar në përdorimin e thikave ku si pasoje tre të rinj 17-vjeçarë kanë përfundur në spital të plagosur.

Nga konflikti, kanë mbetur të dëmtuar shtetasit E.Daku, R.Bani dhe Sh. Duraku, të gjithë 17-vjeçarë.

Konflikti mësohet se ka nisur për konflikte të dobëta, ndërsa gjithçka ndodhi jashtë një marketi.

Lidhur me këtë ngjarje, policia ka shoqëruar në komisariat dy autorë të dyshuar.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje