Tag: ksamil

EMRI/Plagoset i moshuari nga një çoban në Ksamil, arsyeja e padëgjuar:...

73-vjeçari, Shyqyri Saliaj u qëllua me armë gjahu dhe për pasojë mbeti i plagosur në Ksamil.  Burimet sqarojnë se i moshuari është plagosur në mënyrë...

LAJM I FUNDIT/Të shtëna me armë në Ksamil, plagoset rëndë një...

Një person raportohet se është plagosur me armë zjarri pak minuta më parë në Ksamil. Sipas informacioneve te para, 70-vjeçari ka mbërritur në spitalin e...

KSAMIL/ Gjendet i vdekur ne shtepi 30 vjecari

Një 30-vjeçar u gjet pa shenja jetë nga familjarët e tij në Ksamil të Sarandës. Personi i gjetur pa shenja jete është shtetasi Ervis Oruçi...

Lirohen 4000 m2 plazh në Ksamil, policia: E kishin zaptuar 3...

Policia e Shtetit ka liruar dhe ka vënë në dispozicion të pushuesve rreth 4000 m2 plazh, pronë publike, e zaptuar në mënyrë të kundërligjshme...

Tregtonte specien e ndaluar me ligj, e pëson keq restoranti në...

Inspektorati i Peshkimit njesia Task Force në zbatim të planit të masave në prag të çeljes së sezonit turistik ka filluar kontrollin në gjithë...

Përplasen makinat në Sarandë, plagosen rëndë 6 persona

Një aksident i rëndë mësohet se ka ndodhur në qytetin e Sarandës. Nga informacioni paraprak i policisë bëhet me dije se si pasojë e aksidentit ...

Gjendet një burrë i varur në pemë,policia: Ka lidhje me të...

Një trup i pajetë i varur në pemë është gjendur shumë pranë banesës së tij në plazhin e pasqyrave në Ksamil. Dyshimet e policisë janë...

FOTO/Për të ardhur keq, gjendet një delfin i ngordhur në Ksamil

Një delfin i ngordhur është gjetur në bregdetin e Ksamilit në Sarandë. Delfini është gjetur nga pushues të zonës. Nuk dihen ende shkaqet e ngordhjes së...

DETAJE/Çifti italian përplaset me një makinë në Ksamil, vdes gruaja, plagoset...

Aksidenti i rëndë në rrugën e Ksamilit i mori jetën një shtetase italiane dhe la të plagosur rëndë shtetasin tjetër, të dy me banim...

LAJM I FUNDIT/Aksident i rëndë në Ksamil, dyshohet për dy të...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Çukë-Ksamil, afër Manastirit. Aksidenti mësohet të ketë ndodhur disa minuta më parë. Policia po shkon drejt vendit...