EMRI/Bie nga lartësia, ndërron jetë gruaja në Ksamil

0Shares
0

Ndërron jetë një 69-vjeçare në një nga plazhet e Ksamilit.

Shtetësja Kristina Cauli, nga Berati është rrëzuar aksidentalisht nga një lartësi në plazh.

Ndonëse është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Sarandës, gjendja e saj paraqitej e rëndë dhe më pas ka ndërruar jetë.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje