Ndërtimet pa leje në Ksamil, 7 të shoqëruar, mes tyre 5 punonjës të IKMT

Ndaje

Policia e Shtetit dhe Forcat Operacionale ka shoqëruar 7 persona, mes të cilëve 5 janë punonjës të Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit.

Ata akuzohen për ndërtime pa leje në zonat e plazheve në Ksamil.

Operacioni i policisë vijon, ndërsa nuk dihen ende detaje të tjera.

vijon..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje