LAJM I FUNDIT/Të shtëna me armë në Ksamil, plagoset rëndë një person

Ndaje

Një person raportohet se është plagosur me armë zjarri pak minuta më parë në Ksamil.

Sipas informacioneve te para, 70-vjeçari ka mbërritur në spitalin e Sarandës me plagë të shkaktuara nga një armë gjahu.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i të plagosurit, ndërsa burime pranë spitalit të Sarandës bëjnë me dije se ndodhet jahstë rrezikut për jetën.

vijon..

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje