VIDEO/Rama në Angli, shqiptarët të revoltuar dalin në shesh: Rama ik

Ndaje

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Londër këtë mëngjes aty nuk ka gjetur qetësi.

Shqiptarët që jetojnë atje  kanë shprehur revoltën e tyre ndaj një Kryeministri të i cili doli hapur në përgjimet e BILD ku  manipulohej për votat e qytetarëve shqiptarë në bashkëpunim me krimin dhe paratë e korrupsinit.

Ai është pritur në Londër si Maduro i Shqiprisë dhe me thirrjet Rama ik.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje