SKANDAL/ Ishte në kërkim në të gjithë Europën për trafikim kokaine, shqiptari arrestohet në Greqi sapo kishte dalë nga Shqipëria

Ndaje

Policia greke ka arrestuar një doganën e Kakavijës një shqiptar i cili ishte në kërkim me urdhër arrest Europian.

Ai kishte kaluar palën shqiptare dhe është ndaluar nga policia greke ne tentative për tu futur në Greqi.

Shqiptari 56-vjeç, i kërkuar me urdhër evropian arresti nga autoritetet italiane për trafikimin e 5 kg kokaine, ngjarje e ndodhur në vitin 2000 ne Bergamo, Itali.

Foto Ilustruese

Leni një përgjigje