Tag: kerkim

Gazetari jep detaje tronditëse: Në Malësinë e Madhe janë zhdukur 3...

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një mesazh tronditës ku sipas tij dyshohet se janë vrarë tre persona dhe policia po kërkon për trupat e...

E dënuar me burg në Itali, 43-vjeçarja fshihej në Tiranë: Policia...

Policia e Shtetit ka dhënë detaje për arrestimin e një gruaje në Tiranë. Lubjana Gjeçaj, 43 vjeçe, banuese në Tiranë, e shpallur në kërkim ndërkombëtar...

Policia ofron 10 mijë euro për “kokën” e Talo Çelës

Policia e Shtetit ka vënë në dispozicion shumën 10 mijë euro për Talo Çelën, i cili është shpallir në kërkim. 49 vjeçari cilësohet nga policia...

Policia në kërkim të një gruaje bjonde në Tiranë, dyshimet e...

Policia është vënë në kërkim të një gruaje bionde, rreth 45 vjeç, e cila shfaqet në kamerat e sigurisë teksa ulet përtokë dhe merr...

EMRI/Doli të mblidhte bimë medicinale në Dibër, familja e denoncon të...

Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh. Mesohet se i riu ishte ngjitur në...

FOTO/Të dënuar me burg përjetë për vrasje, kush janë 3 personat...

Policia e Shtetit ka publikuar sot emrat e 3 personazheve që me krimet e tyre kanë tronditur opinionin publik, ndërsa prej vitesh janë vënë...

Nuk gjendet ende trupi i Jan Prengës, RENEA ‘zbarkon’ në Lezhë,...

RENEA ka zbarkuar në Lezhë në vijim të operacioneve të kapjes së personave të implikuar në vrasjen e Jan Prengës. Pas Shijakut dhe Shkodrës, ky...

FOTO/Lista e gjatë me të shpallurit në kërkim, Zagani ironizon policinë:...

Diten e sotme, policia e shtetit njoftoi se janë 50 persona qe janë shpallur ne kerkim, te veprave penale te ndryshme apo dhe motive...

Kapet në Tiranë 35-vjeçari i shumëkërkuar, anëtar i një bande kriminale...

Vihet në prangat e policisë një 35-vjeçar, i kërkuar nga drejtësia italiane për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve. Në vijim të punës për kapjen...

8 muaj pas vdekjes së 25-vjeçares shpallet në kërkim gjinekologu, mjeku...

Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar arrestimin e mjekut gjinekolog, Ardian Kadaifçiu, lidhur me vdekjen e 25- vjeçares Rexhina Debrova pak pas lindjes së vajzës...