Tag: vrasje

Vrasje në Ksamil, ja ku ndodhet i dyshuari kryesor për ekzekutimin...

Zbardhen detaje të reja në lidhje me dosjen e vrasjes së Aleksandër Bardhit dhe hetimit të saj. Një prej personave që ishte në arrati,...

Rrëfehet vëllai i Halit Litës: Ja fjalët e fundit që më...

Një ngjarje e rëndë tronditi sot paradite qytetarët e Kamzës, ku burri vret gruan dhe më pas qëllon veten. Janë zbardhur detaje te reja...

Vëllai masakron motrën, e bën copa-copa me thikë dhe e hedh...

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Romës, ku bëhet e ditur se një 62-vjeçar dyshohet se ka kryer një krim makabër duke...

EMRI/ Biznesmeni shqiptar ekzekutohet me plumb në kokë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme, ku një biznesmen është vrarë me plumb në kokë. Ngjarja ndodhi në plazhin e Strugës,...

Mirditë, tenton të vrasë bashkëfshatarin, shpallet në kërkim 46 vjeçari

Sektori për Krimet e Rënda pranë Drejtorisë Vendore të Policisë Lezhë, në bashkëpunim me strukturat e Komisariatit të Policisë Mirditë, u bë shpallja në kërkim dhe...

VIDEO/ Ekzekutimi i Renit në Lungomare, rrëfehet gruaja: Lëvizte i armatosur,...

Katër ditë pas ekzekutimit të 37-vjeçarit Marjen Xhaferrja në një lokal në Lungomare në Vlorë, flasin bashkëshortja e tij dhe motra. Ato janë dy personat...

FOTO/ Çfarë tha autori i krimit para gjykatës

Gjykata e Tiranës ka nisur seancën gjyqësore për katër të akuzuar për vrasjen e Marvi Mihalit në afërsi të Stadiumit “Selman Stërmasi”. Prokuroria ka kërkuar...

FOTO/ Ky është vrasësi i Marvi Mihalit në kafazin e gjykatës

Në foton e mëposhtme keni të shfaqur vrasësin e Marvi Mihalit, Eugen Bitrajn. Sot zhvillohet seanca gjyqësore në gjykatën e Tiranës për katër të akuzuarit...

U vra për një karikues telefoni, ja dëshmia e shokëve të...

Policia ka marrë në pyetje 4 të arrestuarit për vrasjen e 22-vjeçarit, për një karikues telefoni pranë stadiumit “Dinamo”, përball hetuesve ata kanë thënë...

Vrasja e mjekut në Shkodër, ja si Ymeri i shpëtoi policisë

Pak ditë pas vrasjes me plumb në kokë të mjekut Ilir Aliaj, dyshohet që autori i krimit, Dritan Ymeri të jetë larguar drejt Francës. Burime...