Tag: vetvrasje

Tentoi vetëvrasjen, reagon e bija e Michael Jackons

Paris Jackson, e bija e Michael Jackons ka reaguar pas lajmeve ku pretendohej se kishte tentuar vetëvrasjen. Paris i ka mohuar raportimet duke qetësuar fansat....

EMRI/Vetëvritet në qelinë e Elbasanit 23-vjeçari

Një i ri është gjetur i vetëvarur në qelinë e paraburgimit në Bradashesh të Elbasanit. 23-vjeçari Bledar Doda u gjet i pajetë nga gardianët e...

Vorë, 56-vjeçari vret veten në ambjentet e punës

Një 56-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Vorë. Sipas policisë rreth orës 08:10 në ambientin e...

Gjendet i pajetë në burgun grek një shqiptar, gazetari: I injektuan...

Një tjetër shqiptar është gjetur i pajetë në burgun e Greqisë. Gazetari Gëzim Shekaj ka dhënë lajmin për të riun. Në një postim në rrjetet...

Gazetari i vë flakën vetes live në Facebook, thirrja e tij...

Një gazetar vrau veten dhe veprimi i tij ka sjellë plot trazira në Tunizi. Sipas mediave vendase, reporteri tunizian nga Telvza TV, Abderrazak Zorgui postoi një video...

Berat, një djalë 21 vjeçar vret veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth mesditës së sotme në qytetin e Beratit. Një i ri ka gjetur vdekjen, ku dyshohet se është vetëvarur. Mësohet...

EMRI/Gjendet i pajetë 68 vjeçari në Vlorë, çfarë dëshmuan familjarët

Vlora është zgjuar e tronditur ditën e sotme. Në lagjen “28 nëntori” në qytetin e Vlorës është gjetur një trup i pajetë. Mësohet se trupi...

Vetëvrasja e shqiptarit në Gjermani, deputeti: Kthimi në Shqipëri, më e...

Ditën e sotme u raportua se një shqiptar i cili kishte shkuar në Gjermani për një jetësë më të mirë, u vetëvra kur mësoi...

Detaje/Veprimet e fundit të gruas së gjyqtarit para se të vetvritej,...

Ende mbetet e mistershme vdekja e bashkëshortes së gjyqtarit Hallunaj i konfirmuar në Vetting, një ditë më parë se ajo të vdiste. Dhe pse dyshimet...

Fier/Hidhet nga kati i katërt, 35-vjecarja në gjendje të rëndë

Një 35-vjeçare nga Patosi i Fierit është dërguar në spital nga familjarët, pasi dyshohet se ajo është hedhur nga kati i katërt i pallatit...