Tag: vetvrasje

DURRES/Rrëzohet aksidentalisht nga kati i shtatë i banesës, ndërron jetë

Nje ngjarje e rende raportohet se ka ndodhur ne Durres, ne lagjen nr 17. Nje person eshte rrezuar nga kati i 7 duke gjetur...

Tjetër ngjarje e rëndë në Elbasan, gjendet i vetëvarur një 68-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mengël të Elbasanit, ku një person është gjendur i vetëvarur. Viktima është indetifikuar si Osman Zeneli, 68-vjeç. Policia është...

EMRI/Gjendet i pajetë i burgosuri në Peqin, dyshime se vrau veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Peqinit pasi burime shpjegojnë se se një i dënuar ka ndërruar jetë. Ai është Fatmir Veliaj...

Një grua hidhet nga kati i nëntë i pallatit në Fier,...

Një ngjarje e rëndë është shënuar paraditen e sotme në Fier, ku një grua i ka dhënë fund jetës tragjikisht, duke u hedhur nga...

FOTO/Gruaja tenton të varë veten në pemë te liqeni artificial, policia...

Një ngjarje e rëndë është parandaluar ditën e sotme duke shpëtuar një jetë. Bëhet fjalë për një grua rreth të 60-ave e cila ka...

FOTO/Pamje të pazakonta nga parku në Itali, shqiptari gjendet i varur...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në anën tjetër të Adriatikut. Mediat italiane raportojnë se një 35-vjeçar shqiptar u gjet i varur në Parkun...

VIDEO/Tmerr në Vlorë, gruaja tenton të hidhet nga pallati, burri e...

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë, ndërsa pamjet janë bërë publike minutave të fundit. Një grua ka tentuar t'i japë fund jetës...

Ngjarje e rëndë në Divjakë, kthehet në fshatin e lindjes dhe...

Një 62-vjeçar ka vendosur t’i japë fund jetës dhe pse ngelet ende mister rrethana në të cilin ndodhi ngjarja. Dyshohet se është vetëvrarë me...

Dhunoi bashkëjetuesen dhe e shtyu drejt vetëvrasjes, i ngacmon seksualisht edhe...

Një 33-vjeçar nga Fieri që banonte në Vlorë. ka rënë në prangat pasi akuzohet për vepra të rënda penale, si ‘shkaktim i vetëvrasjes’ dhe...

LAJM I FUNDIT/Vret vreten kunati i 57-vjeçarit që u ekzekutua dje...

Dy ngjarje të rënda kanë ndodhur në Korçë brenda pak orëve. Pas vrasjes së shtetasit, Gramoz Nako 57 vjeç, i cili u gjet i pajetë...