Tag: shifrat

“Në 7 vjet qeverisje, Rama detyroi mjekë e inferierë të ikin...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, shkruan në ‘Facebook’ se sistemi shëndetësor publik në vendin tonë vuan nga mungesa e stafeve mjekësore, investimeve në...

VIDEO/Ish-deputetja sjell faktet se si shqiptarët janë varfëruar dhe çmimet janë...

Nepermjet nje videoje ne rrjetet sociale, ish-deputetja Jorida Tabaku ka renditur faktet se si shqiptarët janë varfëruar dhe çmimet janë rritur në 7 vitet e...

“Qeveria mendjen te propaganda”, Tabaku sjell shifrat: 160 shqiptarë në ditë...

Ish-deputetja Jorida Tabaku vijon te flase me shifra dhe statistika, kur behet fjale per qeverine dhe jo duke sulmuar me fjale dhe akuza. Tabaku thekson...

Tabaku sjell studimin e Global Initiative, dalin shifrat: Shqipëria e zhytur...

Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku publikon raportin e “Global Initiative përmes një statusi në Facebook, i cili thotë se Shqipëria është kthyer në një...

Dy viktima të tjera në Infektiv, shifrat e rasteve të reja...

Gjate 24 oreve te fundit, kane nderruar jete ne spitalin e Infektivit dhe dy te moshuara me semundje bashkeshoqeruse. Mësohet se një 74 vjecare nga...

COVID-19/Shifrat mbeten të larta, sa persona u prekën gjatë 24 orëve...

Ditën e sotme në vendin tonë është shënuar një tjetër rritje e infektimeve me Covid-19 në krahasim me ditën e djeshme. Burimet bëjnë me dije...

Tabaku nxjerr videon nga Fieri: Qeveria jep 23 milionë euro për...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, denoncon në ‘Facebook’ se qeveria ka dhënë 23 milionë euro nga taksat e shqiptarëve për inceneratorin e Fierit,...

Sërish shifra të larta, 66 të prekur me covid-19 në 24...

Edhe sot pritet te kete nje shifer te larte me raste te koronavirusit. Burime për Top Channel bëjnë me dije se janë 66 të prekur...

VIDEO/”Rritja e shifrave e pritshme”, Rama paralajmëron rimbylljen dhe nuk lejon...

Kryeministri Edi Rama në një dalje publike në lidhje me situatën e shkaktuar nga koronavirusi, deklaroi se rritja e rasteve të të infektuarve ishte...

Manastirliu e shqetësuar nga shifrat, një video-mesazh dhe lutje për qytetarët

Rritja e shifrave të koronavirusit në vend ka rikthyer frikën te qytetarët sikurse dhe pasigurine per me tutje, duke qene se thuhet se vala...