COVID-19/Shifrat mbeten të larta, sa persona u prekën gjatë 24 orëve të fundit

Ndaje

Ditën e sotme në vendin tonë është shënuar një tjetër rritje e infektimeve me Covid-19 në krahasim me ditën e djeshme.

Burimet bëjnë me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar 69 persona. Kujtojmë se një ditë më parë në vendin tonë u preken 64 persona.

10 raste jane konfirmuar deri tani ne Kruje dhe disa ne Lezhe, nderkaq dhe Durresi nuk mbetet prapa.

vijon..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje