Tag: shifrat

Sërish shifra të larta, 66 të prekur me covid-19 në 24...

Edhe sot pritet te kete nje shifer te larte me raste te koronavirusit. Burime për Top Channel bëjnë me dije se janë 66 të prekur...

VIDEO/”Rritja e shifrave e pritshme”, Rama paralajmëron rimbylljen dhe nuk lejon...

Kryeministri Edi Rama në një dalje publike në lidhje me situatën e shkaktuar nga koronavirusi, deklaroi se rritja e rasteve të të infektuarve ishte...

Manastirliu e shqetësuar nga shifrat, një video-mesazh dhe lutje për qytetarët

Rritja e shifrave të koronavirusit në vend ka rikthyer frikën te qytetarët sikurse dhe pasigurine per me tutje, duke qene se thuhet se vala...

“Prej dy muajsh dalin nga puna 1500 persona çdo ditë”, PD...

Eksperti i ekonomisë në Partinë Demokratike, Dorian Teliti ka publikuar sot shifrat përmes një postimi sipas të cilave 12 mld euro kosto e keqqeverisjes...

Trump ndërron sërish shifrat lidhur me viktimat e mundshme nga COVID-19,...

Presidenti amerikan Donald Trump ka paralajmëruar se rreth 100,000 njerëz mund të vdesin nga koronavirusi në SH.B.A. Duke folur në një lidhjue virtuale dy-orëshe, zoti...

Kina raporton rreth 1300 viktima brenda 24 orëve, akuzat e shteteve...

Numri i vdekjeve në Kinë ishte i qëndrueshëm në rreth 3300 për javë me radhë – deri sot, kur u rrit në më shumë...

“Kurrë nuk u tha se sa mjekë dhe infermierë e kishin...

Për Edi Palokën ka një mosperputhje me shifrat lidhur me mjeket dhe infermieret qe sherohen dhe ata qe preken nga koronavirusi. Duke qene se...

FOTO/Ish-deputeti sqaron shifrat: Statistikat dhe sondazhi që rrëzojnë Besën dhe Ramën

Sipas statistikave dhe sondazhit online për mësimin online te publikuar nga ministrja Shahini, 98% e shqiptarëve kanë një aparat TV në shtëpi dhe 97%...

Detaje për gjendjen e pacientëve të shtruar, rritet dhe numri i...

Ka shkuar në 383 numri i personave të prekur me koronavirus në vendin tonë, me vetem 6 raste te reja te konfirmuara. Silva Bino teksa...

Ish-deputetja nxjerr shifrat: Po testohen pak të dyshuar, nuk respektohet kërkesa...

Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar serish ne rrjetet sociale, duke riktheksuar thirrjen e Organizatës Botërore të Shëndetësise (OBSH) Qeveritë të testojnë sa më shumë...