Tag: selfie

FOTO/Pamjet që mrekulluan rrjetin, foshnja e sapolindur në Tiranë pozicionet për...

Gjinekologia Anika Dokle, ka nxjerre disa foto, qe kanë bërë xhiron në rrjet gjate gjithe dites se djeshme. Në to shfaqet një foshnjë e...

Një selfie ose video e fytyrës mat presionin e gjakut

Për të matur presionin e gjakut, do të vijë dita kur do të bëni thjesht një selfie ose më mirë një video të shpejtë...

VIDEO/’Selfie’ i merr jetën, nëna e dy fëmijëve bie nga kati...

Pamje të frikshme dhe shokuese janë publikuar në Youtube, të cilat tregojnë si një vajzë bie nga ballkoni i katit të 27-të në përpjekje...

FOTO GALERI/ “Selife” e çmendur, treni godet dhe “ngre në flutrim”...

Ndonjëherë “selfiet” bëhen të rrezikshme, aq sa mund të na kushtojnë dhe jetën. Rasti më i fundit është i kësaj 16-vjeçareje, e cila përfundoi...

VIDEO SHOKUESE +18/ I riu bie nga kati i 44, po...

Nuk janë të rralla rastet kur persona të shumtë kryesisht të rinj të jenë aksidentuar gjatë bërjeve të foto- selfie apo të video-selfie, por...