Tag: rastet

Ulen rastet e reja me koronavirurs, vetëm 15 të infektuar në...

Ka shkuar në 678 numri i të prekurve me koronavirus në vend, me 15 raste te reja.  Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë...

Dy gra me koronavirus në Shkodër, si u infektuan

ISHP konfirmoi dy raste të reja me koronavirus në Shkodër sot duke e çuar në 102 numrin total të të prekurve në këtë qytet. Burimet...

DETAJE/Kryeinfermierja e Pediatrisë në QSUT me COVID-19, rastet e fundit në...

Harta e të prekurve nga COVID-19 zgjerohet në Tiranë, Krujë dhe Shkodër. Sipas informacioneve nga ministria, nga rezultatet e testimeve janë konfirmuar 29 raste...

Kosova i afrohet Shqipërisë, 26 raste të reja me COVID-19 brenda...

26 raste të reja me koronavirus janë identifikuar gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Sipas të dhënave nga Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK...

MSH: Nga janë të gjithë të shëruarit , “zhduket” koronavirusi në...

Disa qytete të cilat ishin vatra ende te rrezikshme te perhapjes me koronavirus janë drejt shuarjes. Ministria e shëndetësisë njoftoi ditën e sotme se Berati, Lezha,...

Rriten rastet me COVID-19/zv.ministrja optimiste: Jemi shumë mirë, Shqipëria shembull për...

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit kanë rezultuar 25 raste të reja me Cocvid 19, duke e çuar numrin total...

Shkon në 634 numri i personave të prekur me koronavirus, Tirana...

Ka shkuar në 634 numri i të prekurve me koronavirus në vend, 25 raste te reja. Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë dalë...

Shtohen rastet në Kurbin dhe Krujë, 18 të infektuar vetëm nga...

Kruja dhe Kurbini janë kthyer në vatrat e reja dhe më të “nxehta” të përhapjes së COVID 19 në vend. Sot janë konfirmaur 18...

Si paraqitet gjendja e pacientëve të rënduar në dy spitalet COVID,...

Sot është dita e parë që nga fillimi i epidemisë që Tirana nuk ka rast të ri. Burime zyrtare nga Ministria e Shendetesise bene...

LAJM I FUNDIT/609 të prekur me koronavirus, Tirana për herë të...

Ka shkuar në 609 numri i të prekurve me koronavirus në vend, me 25 raste te reja. Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë...