LAJM I FUNDIT/Luhatje të ndjeshme të rasteve të reja, qytetet që kanë vatra të koronavirusit në vend

Ndaje

Sipas informacioneve nga ministria, sot ne Shqiperi kane rezultuar pozitiv me koronavirus vetem 5 persona.

Keshtu ka shkuar ne total në 969 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë.

Rastet e reja jane konfirmuar konkretisht ne 3 ne Durres, 1 ne Tirane dhe 1 ne Kruje.

🔴MINISTRIA E SHËNDETËSISË DHE MBROJTJES SOCIALE – Përditësimi i situatës së COVID-19 Mirela Cami Ministria e Shëndetësisë

🔴MINISTRIA E SHËNDETËSISË DHE MBROJTJES SOCIALE – Përditësimi i situatës së COVID-19Mirela CamiMinistria e Shëndetësisë

Publiée par Edi Rama sur Jeudi 21 mai 2020

vijon..

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje