Shtim i ndjeshëm i infeksioneve, 13 raste të reja me koronavirus në Durrës

Ndaje

Top Channel mëson se në Durrës janë konfirmuar 13 raste me covid-19.

Rastet e konfirmuara lidhen me rastet e mëparshme pozitive nga një fasoneri atje. Pra të prekurit janë kontakte të punonjëseve.

Në vijim pritet informacioni nga Ministria e Shëndetësise.

Kujtojme se prej dy ditesh jane raportuar raste te pakta te infektimeve, ndersa po shohim qe vijon trendi i shtimit te rasteve papritur.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje