Tag: Poste

“Autorët ishin të maskuar, njëri shkelmoi derën”, detaje nga grabitja e...

Detaje të reja mësohen nga grabitja e ndodhur në Fushë Bulqizë. Ende nuk është konfirmuar shifra e saktë e grabitur, por nga burimet e...

Rama fillon nga shpërblimet pas votimeve, poste të rëndësishme dy të...

Kryeministri Edi Rama ka bërë disa ndryshime në dikasteret që ai drejton, duke emëruar Plarent Ndrecajn Sekretar të Përgjithshëm të Ministrisë së Brendshme. Ndreca zëvendëson...

“Jeni në gjumë”, prefekti nis aksionin në Shkodër, ja me kë...

Prefekti Valdrin Pjetri ka nisur operacionin ‘fshesa’ në Shkodër. Ai ka prezantuar ditën e sotme drejtorin e ri të Postës Shqiptare, që është edhe...

FOTO/ Tiranë, kërcënon me thikë dhe i grabit 300 mijë lekë...

Sot, rreth orës 15:50, në rrugën “Dritan Hoxha”,  te blloku Gintash, në postën Nr. 7, një  person akoma i paidentifikuar dyshohet  se i kanë...

Dërgoi bombën me postë, Gjykata e Zvicrës dënon me 10 vjet...

Gjykata Penale Federale e Zvicrës në Bellinzona ka dënuar me 10 vjet burg një shqiptar nga Maqedonia. Shtetasi J.LL, u deklarua fajtor për dërgesën...

Postet që nuk do të kenë ndryshime, Ditmir Bushati dhe Fatmir...

Fatmir Xhafaj dhe Ditmir Bushati do të vazhdojnë të mbeten ne detyren e posteve qe kane drejtuar deri tani. Ditmir Bushati si minister i...