“Jeni në gjumë”, prefekti nis aksionin në Shkodër, ja me kë e zëvendëson drejtorin e postës

Ndaje

Prefekti Valdrin Pjetri ka nisur operacionin ‘fshesa’ në Shkodër. Ai ka prezantuar ditën e sotme drejtorin e ri të Postës Shqiptare, që është edhe kryetar i Partisë Socialiste në Shkodër. Bëhet fjalë për Edmond Eminin.

Më parë postin e drejtorit të Postës Shqiptare në Shkodër e ka mbajtur Paulin Ndoja, i cili është shkarkuar. Ky rrotacion në prag të fushatës elektorale pritet të pasohet edhe nga të tjerë.

Prefekti Valdrin Pjetri deklaroi se ky është vetëm fillimi duke paralajmëruar ndryshime të tjera. Prefekti Pjetri tha  se shumica e drejtorëve janë në gjumë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje