Tag: pedagogu

DENONCIMI/Berisha publikon vendimin e dekanatit: Sharkojnë pedagogun vetëm se tha të...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka siguruar një dokument, ku vërtetohet shkarkimi i profesorit Agim Seranaj nga detyra e tij si zv/dekan i fakultetit të Inxhinierisë...

Videoskandali me pedagogun e Elbasanit, Gjykata merr vendimin për Denis Himçin

Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në masën e arrestit me burgun pedagogun e Universitetit të Elbasanit, Denis Himçi. Ky i fundit u denoncua...

Mamaqi ndryshe nga rryma: Do ndëshkoja vajzën po të isha gjyqtar,...

Edhe pse shumica dënojnë veprimet e gabuara të pedagogut, Ermal Mamaqi ka një tjetër këndvështrim, duke bërë me faj dhe vajzën e cila ishte...

Pedagogu i shtruar në spital, ja çfarë mase vendosi gjykata pas...

Gjykata e Elbasanit ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” me 10 ditë për pedagogun e Universitetit “Aleksandër Xhuvani”, D.H. Ai prej dy ditësh...

Pedagogu që kërkoi favore seksuale, zbulohen detaje: Si është bërë përgjimi

Pas denoncimit të skandalit nga emisioni “Stop” në Tv Klan, policia e Elbasanit ka ndaluar pedagogun D.H. 36-vjeçari, pedagog në Universitetin “Aleksandër Xhuvani”, akuzohet...

“Distancohemi nga sjelljet e ulëta”, Universiteti pezullon pedagogun e përfshirë në...

Universiteti “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan ka pezulluar nga detyra pedagogun D.H i cili është ndaluar nga policia me akuzën për korrupsion pas shfaqjes në...

“Kulmi!Pedagogu me gjerdan floriri si tregtar rrobash”, gazetari: Ky palaçollëk i...

Gazetari Klodian Tomorri ka reaguar për skandalin me pedagogun, i cili i kërkonte studentes favore seksuale kundrejt marrjes së provimeve. Tomorri ngre shqetësimin sesi merren...

Pas denoncimit me video, vihet në pranga pedagogu që kërkoi favore...

Policia ka vënë në pranga pedagogun e Universiteti të Elbasanit që i kërkoi favore seksuale studentes në këmbim të notës.Kujtojmë se rasti i tij...

SKANDALI/Pedagogu në Elbasan i kërkon favore seksuale studentes në këmbim të...

Emisioni Stop ka transmetuar një rast të një pedagogu i cili kërkonte afera seksuale ne këmbim të marrjes së disa lëndëve mbetëse. Pedagogu D.Himci tregohej...

Pedagogu flet hapur: Flirtoj me studentet, deri te seksi s’kam arritur

Marrëdhënie mes studentëve dhe pedagogëve janë ndoshta tabu të fliten, por nuk mund të përjashtohen rastet kur mes tyre lindin histori dashurie. Në Shqipëri...