Tag: mimi kodheli

“Mos ikni nga Shqipëria”, Mimi Kodheli moral të rinjve: Jashtë je...

Jemi në momentet kur vendi ynë ka kapluar në krizë, të rinj që largohen dhe që nuk kanë garanci per te ardhmen e tyre...

Ish-ministrja socialiste: Rama luan me gratë e qeverisë…

Po të kishte qenë vetë ministre nuk do ta kishte pëlqyer letrën që u dërgua dje nga ministret femra drejt Holandës. Sipas ish-ministres Arta...

VIDEO/Raporti i Komisionit të Venecias, reagon sërish Presidenca: Kur Mimi nxjerr...

Presidenca ka reaguar sërish pas publikimit të raportit të Komisionit të Venecias për Presidentin. Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, ka publikuar një prononcim të deputetes...

Mimi Kodheli per radaret: Goditje nen brez…

Ish ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli tha sot ne nje interviste per news24 se radaret nuk jane fikur asnjehere. Kodheli theksoi se ajo si ministre...

Ka dhe socialistë të “ndershëm”, ish-ministrja: Nuk kam dhënë asnjëherë kafe...

Në situatën kur  ka dalë sheshit që socialistët kanë manipuluar votat për zgjedhjet e vitit 2017 (referuar përgjimeve), ka nga ata socialistë të cilë...

Mimi Kodheli revoltohet me gazetarin: Nëse bëni pyetje të tilla do...

Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli dha një intervistë për situatën aktuale dhe zgjedhjet vendore të 30 qershorit në rubrikën 'Opinion' në News24. Mirëpo Kodheli u...

FOTO/Studenti i Sapenzia-s zbulon plagjiaturën e ish-ministres, kërkesë Ramës: Merr gomën...

Një student ka zbuluar një tjetër plagjiaturë nga radhët e qeverisë. Bëhet fjalë për ish-minsitren dhe deputeten aktuale të PS, Mimi Kodheli. Denoncimi vjen nga...

Denoncon gazetari: Për deri sa Habilajt fiknin radarët e Sazanit pa...

Detaje të reja zbardhen nga dosja për Saimir Tahirin. Nga hetimet e deritanishme duket se pjesë në trafikun e drogës që bënin kushërinjtë e...

DETAJE/ Takimi deputetëve në Presidencë ja ku ndahen mazhoranca dhe opozita

Pas takimit me kreun e shtetit deputeti demokrat Tritan Shehu tha se, “ishte një takim i mirë me Presidentin i cili na shpjegoi hapat...

DETAJE/ Del sërish emri i Mimi Kodhelit – Njeriu që “vodhi”...

Idlir Karkini, biznesmeni i përfshirë në skandalin e vjedhjes së tokave në Rrogozhinë nuk është një emër i panjohur për publikun. Tre vjet më...