Tag: mesazh

Braçe pikëllohet për ndarjen nga jeta të Anetës: E kam me...

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ngushëllon familjen Rama për humbjen e nënës së tyre, Aneta Rama, në moshën 82-vjere. Braçe ka postuar një mesazh të veçantë për...

Gjiknuri zbulon ofertën për opozitën, Rama mesazh nga Twitteri: Doni koalicion...

Damian Gjiknuri ka zbuluar ofertën e mazhorancës për opozitën jashtëparlamentare në ditën e sotme lidhur me ndryshimet kushtetuese, Listat e Hapura dhe koalicionet parazgjedhore. Sipas...

Rama thumbon që në mëngjes: Fundjavë mbrëmjesh me muzikën e natyrës...

Kryeministri Rama e ka nisur ditën e sotëm me pamje nga Llogorja. Por Rama duket se ka hedhur edhe një “kunj” duke uruar fundjavë të...

Përhapja e infeksionit nga spitalet, Kalo shigjeton mjekët: E pafalshme të...

Mjeku infeksionist, Tritan Kalo, jep sa here mesazhe te forta dhe thirrje te hapura për situatën e krijuar nga koronavirusi, ku kohët e fundit...

VIDEO/Shfaqet Pipero dhe jep mesazh për qytetarët: Kemi hyrë në një...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka ndarë videomesazhin e doktor Pëllumb Piperos i cili ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të...

Manastirliu e shqetësuar nga shifrat, një video-mesazh dhe lutje për qytetarët

Rritja e shifrave të koronavirusit në vend ka rikthyer frikën te qytetarët sikurse dhe pasigurine per me tutje, duke qene se thuhet se vala...

Rastet shënojnë rekord, mjeku Kalo: Rimbyllja është e pamundur, ja si...

Mjeku infeksionist, Tritan Kalo, thotë se kundër rimbylljes së jetës dhe të gjitha aktiviteteve, për shkak të rritjes së rasteve me koronavirus. Mjeku Kalo thekson...

Mjeku Kalo mesazh politikanëve: Pushoni së foluri kur nuk keni...

Nje prej mjekeve, i cili nuk denjon te shprehe revolten apo pakenaqesite e tij eshte dhe Tritan Kalo. Mjeku Tritan Kalo është shprehur i indinjuar...

Fitoi betejën me virusin, Brataj “i shkruan” koronavirusit: Kërkove me çdo...

Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Breataj i ka "shkruar" një mesazh virusit të padukshëm, ku i thotë se e humbi betejën, menjehere pasi rezultoi...

Basha: Mbështes kërkesën për shpërblim suplementar për punonjësit e policisë

Pasi e mbylli ditën e djeshme duke takuar uniformat blu, Lulzim Basha sot ka një tjetër mesazh per ta. Kryetari i opozitës kërkoi sërish shpërblim...