Braçe pikëllohet për ndarjen nga jeta të Anetës: E kam me vete zërin tënd, revoltën që na bënte bashkë!

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ngushëllon familjen Rama për humbjen e nënës së tyre, Aneta Rama, në moshën 82-vjere.

Braçe ka postuar një mesazh të veçantë për ndarjen nga jeta të nënës së kryeministrit Edi Rama.

Të jesh në paqe mike e mirë! E kam me vete zërin tënd, revoltën që na bente bashke; Mirësinë TËNDE! Lamtumirë!”, shkruan Braçe.

Aneta Rama u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare.  Me profesonin mjeke stomatologe,  doktoreshë.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje