Tag: marredhenie

Flet ish-e varura nga seksi: Kam fjetur me më shumë se...

Histori e pabesueshme e nje vajze, e cila rrëfen sesi u be e varur nga seksi, dhe sesi e vendosi ate prioritet te vetes....

FOTO/”Mos harro llokumet”, Moderatorja e sportit deklaron publikisht se është në...

Edhe Hygerta Sako është ne nje marrëdhënie, dhe pse lajmi ka habitur jo pak ndjekësit e saj. Moderatorja e emisioneve sportive, deklaroi vetëm pak kohë...

“Marrëdhëniet nuk e kam në plan t’i rregulloj”, Rama: Metën e...

Kryeministri Edi Rama tha sot se nuk ka asnjë hapësirë për të rregulluar marrëdhëniet mes tij dhe Ilir Metës dhe e hoqi kategorikisht si...

Pedagogu flet hapur: Flirtoj me studentet, deri te seksi s’kam arritur

Marrëdhënie mes studentëve dhe pedagogëve janë ndoshta tabu të fliten, por nuk mund të përjashtohen rastet kur mes tyre lindin histori dashurie. Në Shqipëri...

FOTO/Çiljetës i soset durimi: Na lini rehat, kur të ndahemi iu...

Prej kohësh, bashkëjetesa e Çiljeta Çilagës me portierin e Partizanit, Alban Hoxha është kthyer në qënder të vemendjes. Ishin disa video të publikuara në rrjetet...

STUDIMI/Cila është mosha e duhur për të humbur virgjërinë?

Të rinjtë pendohen kur kryejnë marrëdhënie seksuale në moshe të hershmë. Sipas një studimi të sjelljes seksuale, thuhet se më shumë se një e treta...

VIDEO/E papritur nga Mourinho, lidhje jashtëmartesore me një bionde 14 vite...

Jose Mourinho është vënë sërish në qëndër të vëmendjes. Pas largimit nga Manchester United, po përflitet tashmë se ka një marrëdhënie të fshehtë me...

Për të mos e bezdisur bashkëshortin tuaj, evitoni këto 6 gjëra

Sado që të supozojmë se marrëdhënia në çift shkon mirë dhe në shumicën e rasteve e kemi në kontroll, ka momente që ne i...

Nëse ju refuzon në shtrat, partneri/ja juaj ka këto arsye…

Ka ditë kur partneri/ja juaj nuk dëshiron të kryeje marrëdhënie seksuale. Dhe kur këto raste bëhen të shpeshta, vlen për tu mësuar shkaku apo...

Rusi-Greqi/ Lind ‘tensioni’, Greqia dëbon diplomatët rusë

Dy diplomatët rusë për shkak të implikimit të tyre në çështje spiunazhi dhe ndërhyrje në punët e brendshme janë dëbuar nga qeveria greke. Burime qeveritare...