FOTO/”Mos harro llokumet”, Moderatorja e sportit deklaron publikisht se është në një lidhje

Ndaje

Edhe Hygerta Sako është ne nje marrëdhënie, dhe pse lajmi ka habitur jo pak ndjekësit e saj.

Moderatorja e emisioneve sportive, deklaroi vetëm pak kohë më parë se ishte beqare dhe ndihej mirë, por sot në Facebook ajo ka treguar se është në një marrëdhënie. Në një postim në Facebook, Sako shkruan se është në një marrëdhënie duke mos hezituar aspak ta ndajë me të tjerët.

Një prej miqve të saj, mbrojtësi i Bylisit, Ditmar Bicaj  i shkruan moderatores që të mos harrojë llokmet, ndërsa dhjetëra të tjerë e kanë pritur shumë mirë kete lajm,

Moderatorja e njohur prej kohësh është e divorcuar dhe nga martesa që ka pasur ka ardhur në jetë një vajzë e quajtur Ana.

K.B/DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje